Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ścinawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ścinawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek komponent ten psuje się, z czym pomóc może płukanie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ścinawą. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, mimo to stykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Duża część samochodów w Ścinawie to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który potrzebuje płukania. Ścinawa należy do miast, jakie dotyka problem w związku, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Ścinawy, czemu firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF. Korporacji Holden (HSV) mogłoby nie powieść się utrzymanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Ścinawie zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Holden (HSV). Typową wadą, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV), zwłaszcza, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Generowanie wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Znajdź mechanika, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Ścinawie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Tabela z cenami odnawiania filtrów DPF/FAP z samochodów Holden (HSV) dla Ścinawy ulokowaliśmy w dolnej części strony, trzeba sprawdzić na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ścinawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ścinawie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ścinawie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ścinawie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ścinawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ścinawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ścinawie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ścinawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Ścinawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ścinawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer