Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Sieniawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Sieniawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, lecz urządzenie to psuje się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w pracowni pod Sieniawą. Diesle firmy Holden (HSV) charakteryzują się wyjątkowymi możliwościami w sferze obniżania poziomu produkcji gazów wydechowych. Najczęściej w przypadku źródłem zapchanego katalizatora, z logo Holden (HSV), bywa inny problem, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Ażeby unikać trudności w eksploatacji auta Holden (HSV), trzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Sieniawy. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Sieniawie odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Niemało pojazdów osobowych w Sieniawie to auta z silnikiem CTDi posiadające filtr DPF FAP, który potrzebuje mycia. Filtry DPF chodzą w bardzo brudnych warunkach pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje utrata właściwości części. Wyszukanie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Sieniawie specjalizującego się w samochodach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Ulepszenie kondycji części katalizatorów w Sieniawie dla pojazdów Holden (HSV) jest prawdopodobne, bowiem nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Sieniawy. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów jak też regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Holden (HSV), znaleźć można na stronie, jak też w warsztatowym laboratorium w Sieniawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Sieniawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Sieniawie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Sieniawie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Sieniawie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sieniawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sieniawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Sieniawie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Sieniawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Sieniawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Sieniawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sieniawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Sieniawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sieniawa Górka Józefa Piłsudskiego SEN01A 50.177502/22.610809 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer