Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Siennica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Siennicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Siennicy jest szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych Holden (HSV) dzięki działalności laboratorium z Siennicy. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Standardową niedoskonałością, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr FAP. Filtry FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy warsztat z Siennicy. Prócz rozrywek turystycznych pod Siennicą odnaleźć można pracownie, parające się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych Holden (HSV). Cały szereg aut w Siennicy to auta z silnikiem TDI mające zamontowany katalizator SCR, który potrzebuje regeneracji. Odzyskanie wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą EURO 4, domaga się sprawnie pracującego DPF-a. Odnalezienie fachowego zakładu w Siennicy wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, a także jest mozolne. Znajdź swój warsztat samochodowy, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Siennicy, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony. Usługi takie jak naprawa katalizatorów jak też płukanie katalizatorów dla marki Holden (HSV), odnaleźć można w panelu bocznym, jak też w pracowni warsztatu w Siennicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Siennicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Siennicy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Siennicy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Siennicy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Siennicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Siennicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Siennicy 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Siennicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Siennicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Siennicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Siennicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Siennicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Siennica Mińska SNN01N 52.093140/21.617929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer