Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Skulsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Skulsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Skulsku pojawiła się sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych Holden (HSV) z przyczyny obecności laboratorium warsztatu z Skulska. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Skulskiem znaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Standardowo źródłem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Holden (HSV), trafia się inny problem, jeden z nich to: niesprawna pompa Common Rail. Filtry DPF pracują w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości części. Samochody osobowe i ciężarowe korporacji Holden (HSV) chlubią się świetnymi mechanizmami w zagadnieniu spadku ilości produkowanych zanieczyszczeń. Dobór specjalistycznego zakładu w Skulsku celującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć problemów, a także jest czasochłonne. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji z pracą auta Holden (HSV), potrzeba co jakiś czas czyścić DPF, jest to udostępnione w pracowni pod Skulska. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy usługi z Skulska. Cennik czyszczenia filtrów FAP marki Holden (HSV) dla Skulska zamieszczono poniżej tego tekstu, można przeglądnąć w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Odnajdź swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Skulsku, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Skulsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Skulsku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Skulsku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Skulsku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Skulsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Skulsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Skulsku 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Skulsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Skulsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Skulsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skulsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Skulsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skulsk Konińska SKU01N 52.478279/18.330400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer