Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Sławoborze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Sławoborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, ale część tą dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w pracowni pod Sławoborzem. Filtry DPF zmontowane są z ceramiki, a także osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem firmę pod Sławoborzem. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Sławoborzem odszukać można laboratoria, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Holden (HSV). Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych. Klasyczną usterką, jaka dotyka auta spod znaku Holden (HSV), głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Sławoborze jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Sławoborza, czemu marka Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Niemało pojazdów w Sławoborzu to pojazdy z silnikiem CDTi mające zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do odnawiania. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie udało się uzyskanie oczekiwanych wyników poziomu produkcji spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych i regeneracja DPF FAP dla samochodów Holden (HSV), odszukać można po prawej stronie, i w pracowni w Sławoborzu. Taryfikator usług naprawy filtrów DPF/FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Sławoborza umieściliśmy w dolnej części strony, da się odszukać na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Sławoborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Sławoborzu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Sławoborzu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Sławoborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sławoborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sławoborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Sławoborzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sławoborzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sławoborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Sławoborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sławoborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Sławoborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sławoborze Świdwińska SWO01A 53.888088/15.716050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer