Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Śliwice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Śliwicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Śliwicach jest możliwość naprawy katalizatorów do pojazdów osobowych Holden (HSV) dzięki bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Śliwic. Zdobycie pułapów produkcji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramiki, jak również metalowej osłony, przez co DPF-y zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem usługi z Śliwic. Odszukanie kompetentnego warsztatu w Śliwicach wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Żeby uniknąć kłopotów z użytkowaniem pojazdu Holden (HSV), trzeba co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne u mechanika pod Śliwic. Śliwice należy do centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Śliwic, czemu znana firma Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF. Wiele samochodów w Śliwicach to pojazdy z silnikiem JTDM mające wbudowany katalizator SCR, który dopomina się odnawiania. Holden (HSV) to osobówki, jakie są słynne na terenie całej Polski, mimo to walczą z problemami z filtrami FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP jak również regeneracja DPF FAP dla marki Holden (HSV), znaleźć można w panelu bocznym, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Śliwicach. Tabela cennika regeneracji filtrów FAP od Holden (HSV) dla Śliwic widnieje w dolnej części strony, można znaleźć na tamtej liście, jaka jest cena za świadczone usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Śliwicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Śliwicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Śliwicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Śliwicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Śliwicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Śliwicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Śliwicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Śliwicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Śliwicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Śliwicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Śliwicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Śliwicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Śliwice Pocztowa SLC01A 53.710232/18.179529 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer