Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Sobolew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Sobolewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sobolewie jest możliwość regeneracji filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu z Sobolewa. Osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Holden (HSV) wyróżniają się wyjątkowymi patentami w kwestii obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Sobolewem odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją FAP do pojazdów Holden (HSV). DPF-y operują w wyjątkowo brudnym środowisku, to jest w rurze wydechowej, przez co dochodzi do spadku osiągów części. Generowanie osiągów poziomu produkcji cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Sobolew jest jednym z miast, które mają kłopot powiązany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Aby uchronić się od trudności w użytkowaniu pojazdu Holden (HSV), trzeba czasami czyścić FAP, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Sobolewa. Cały szereg pojazdów w Sobolewie to pojazdy użytkowe wyposażone w filtr DPF, który dopomina się regeneracji. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP czy regeneracja katalizatorów SCR dla aut marki Holden (HSV), zlokalizować można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Sobolewie. Taryfikator usług regenerowania filtrów cząstek stałych dla Holden (HSV) dla Sobolewa wstawiliśmy w poniższej sekcji, można przeglądnąć w tym cenniku, koszt za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Sobolewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Sobolewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Sobolewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Sobolewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sobolewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sobolewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Sobolewie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Sobolewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sobolewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Sobolewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sobolewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Sobolewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sobolew Tadeusza Kościuszki SOB01A 51.739632/21.669250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer