Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stanisławowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Stanisławowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w autach Holden (HSV) z silnikiem diesla, jednakże moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Stanisławowem. Prócz atrakcji dla podróżnych pod Stanisławowem zlokalizować można pracownie, zajmujące się naprawą FAP do aut osobowych Holden (HSV). Mnóstwo samochodów w Stanisławowie to auta z silnikiem dCi mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje odnawiania. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Stanisławowie wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest żmudne. By uniknąć problemów w eksploatacji samochodu Holden (HSV), wypada okresami wyczyścić FAP, udostępniono taką usługę u mechanika pod Stanisławowa. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów części. Nierzadko podłożem zdławionego filtra DPF/FAP, spod znaku Holden (HSV), jest inne uszkodzenie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się renomą na terenie całego świata, mimo to stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cennikiem mycia filtrów DPF pochodzących z Holden (HSV) dla Stanisławowa wstawiono pod zdjęciem, powinno być można przeglądnąć na tej liście, ceny za świadczone usługi regeneracji DPF FAP. Ponieważ Holden (HSV), tak jak inne marki potrzebuje do sprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy w Stanisławowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Stanisławowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Stanisławowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Stanisławowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Stanisławowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stanisławowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Stanisławowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Stanisławowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Stanisławowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stanisławowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Stanisławowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer