Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stara Iwiczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Starej Iwicznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, jednak część ta psuje się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Starą Iwiczną. Główną niedoskonałością, z którą zmagają się osobówki znanej marki Holden (HSV), szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF. FAP-y funkcjonują w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje utrata parametrów podzespołu. Ażeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w eksploatacji pojazdu Holden (HSV), należy okazjonalnie czyścić katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Starej Iwiczny. Samochody z logo Holden (HSV) szczycą się nieprzeciętnymi aparaturami w dziedzinie spadku emisji zanieczyszczonych spalin. Standardowo podłożem zdławionego filtra FAP, z symbolem Holden (HSV), jest inna wada, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Holden (HSV) to pojazdy, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Stara Iwiczna należy do centrów, które dotyka kłopot związany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Odtworzenie możliwości części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Starej Iwicznie dla samochodów marki Holden (HSV) jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Starej Iwiczny. Cennik usług oczyszczania katalizatorów samochodowych dla Holden (HSV) dla Starej Iwiczny można znaleźć w dolnej części strony, istnieje możliwość by zweryfikować na tej liście, koszt za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Starej Iwicznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Starej Iwicznie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Starej Iwicznie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Starej Iwicznie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Starej Iwicznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Starej Iwicznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Starej Iwicznie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Starej Iwicznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Starej Iwicznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Starej Iwicznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Iwicznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Starej Iwicznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Iwiczna Słoneczna STI330 52.082050/20.994520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer