Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stara Kiszewa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Starej Kiszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, lecz element ten dotykają usterki, co może rozwiązać mycie katalizatorów w warsztacie pod Starą Kiszewą. Nierzadko usterką, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV), głównie, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Słynnej marce Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytworzenie wymaganych do zrealizowania wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów DPF. Niemało pojazdów w Starej Kiszewie to samochody z silnikiem dCi mające zainstalowany katalizator SCR, który wymaga odnawiania. Filtry cząstek stałych działają w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje spadek parametrów urządzenia. Znalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Starej Kiszewie wyprofilowanego w autach Holden (HSV) może być trudne, i jest czasochłonne. Holden (HSV) to auta, które są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Uzyskanie górnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 5, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Lista cennika regenerowania katalizatorów z samochodów Holden (HSV) dla Starej Kiszewy ulokowaliśmy niżej, należy zweryfikować w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Starej Kiszewie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Starej Kiszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Starej Kiszewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Starej Kiszewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Starej Kiszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Starej Kiszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Starej Kiszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Starej Kiszewie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Starej Kiszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Starej Kiszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Starej Kiszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Kiszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Starej Kiszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Kiszewa Kościerska SSE01N 53.991081/18.173290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer