Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stawiszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Stawiszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stawiszynie istnieje szansa odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Holden (HSV) dzięki działalności laboratorium warsztatu z Stawiszyna. Klasyczną słabością, z jaką męczą się auta osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV), głównie, mające silnik diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych. Nagminnie przyczyną przytkanego filtra DPF/FAP, wytwórcy Holden (HSV), trafia się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Osobówki znanej firmy Holden (HSV) cieszą się pierwszorzędnymi możliwościami w sprawie obniżania poziomu produkcji gazów wydechowych. Odszukanie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Stawiszynie specjalizującego się w samochodach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest długotrwałe. Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w Stawiszynie. Producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe uzyskanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wartości produkcji gazów spalinowych, bez montowania filtrów DPF/FAP. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Stawiszynie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Wykaz cen regenerowania katalizatorów samochodowych dedykowanych do Holden (HSV) dla Stawiszyna wstawiliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by wyszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Stawiszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Stawiszynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Stawiszynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Stawiszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stawiszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Stawiszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Stawiszynie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Stawiszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stawiszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Stawiszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stawiszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Stawiszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stawiszyn Szosa Pleszewska SAY01N 51.915401/18.108259 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer