Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stryków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Strykowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stryków cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów SCR do pojazdów spod znaku Holden (HSV). Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Strykowem znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Wyszukanie fachowego mechanika w Strykowie przodującego w pojazdach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, i jest czasochłonne. Nierzadko przyczyną zdławionego FAP-a, spod skrzydeł Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych wyników poziomu emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Aby zabezpieczyć się od utrudnień z eksploatacją auta Holden (HSV), trzeba od czasu do czasu przepalać filtr FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Strykowa. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramiki, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym pracownię w Strykowie. Stryków należy do centrów, które dotyka problem związany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu znana marka Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Znajdź swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Strykowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Tabela cennika odnawiania elementów filtrów DPF/FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Strykowa umieściliśmy niżej, można znaleźć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Strykowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Strykowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Strykowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Strykowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Strykowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Strykowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Strykowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Strykowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Strykowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Strykowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strykowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Strykowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stryków Sujki Targowa SYK01N 51.898918/19.601879 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer