Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stryszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Stryszawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stryszawie wystąpiła szansa regeneracji filtrów FAP do pojazdów Holden (HSV) z powodu funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Stryszawy. Słynnej firmie Holden (HSV) nie powiodłoby się generowanie niezbędnych maksymalnych wartości zawartości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Osiągnięcie pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Dobór odpowiedniego zakładu mechaniki w Stryszawie specjalizującego się w autach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, i jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem firmę pod Stryszawą. Prócz niespodzianek dla turystów w Stryszawie zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Zwykłą bolączką, z jaką biedzą się samochody spod skrzydeł Holden (HSV), głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Stryszawa należy do miast, które napotykają kłopot mający związek, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Taryfikator usług oczyszczania filtrów cząstek stałych pochodzących z Holden (HSV) dla Stryszawy zamieszczono w części strony poniżej, da się przeglądnąć w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy DPF. Przywrócenie kondycji składowych filtrów cząstek stałych FAP w Stryszawie dla marki Holden (HSV) jest możliwe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Stryszawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Stryszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Stryszawie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Stryszawie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Stryszawie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stryszawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Stryszawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Stryszawie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Stryszawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Stryszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Stryszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stryszawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Stryszawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stryszawa Stryszawa 32A SSZ974 49.727699/19.508110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer