Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Suchowola

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Suchowoli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Suchowoli pojawiła się możliwość mycia filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV) z racji funkcjonowania mechanika z Suchowoli. Stajni Holden (HSV) nie udało się zachowanie wymaganych do zrealizowania limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednak walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Katalizatory operują w niezwykle brudnych warunkach, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje utrata wyników podzespołu. Suchowola należy do miast, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową cząstek stałych w powietrzu Suchowoli, czemu znany producent Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów FAP. Aby unikać utrudnień w użytkowaniu auta Holden (HSV), potrzeba okresowo wyczyścić FAP, jest to dostępne u mechanika pod Suchowoli. Filtry DPF utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, przez co FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, polecamy zatem warsztat w Suchowoli. Wyszukanie specjalistycznego zakładu w Suchowoli celującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych albo regeneracja FAP dla marki Holden (HSV), znaleźć można w panelu po prawej, albo w laboratorium w Suchowoli. Odtworzenie efektywności składowych filtrów cząstek stałych w Suchowoli dla pojazdów Holden (HSV) jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Suchowoli.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Suchowoli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Suchowoli 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Suchowoli 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Suchowoli 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Suchowoli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Suchowoli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Suchowoli 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Suchowoli 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Suchowoli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Suchowoli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer