Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Sułków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Sułkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sułków wyróżnia się z powodu mechanika trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów samochodowych do samochodów firmy Holden (HSV). Najczęściej sprawcą przytkanego katalizatora samochodowego, znanej firmy Holden (HSV), trafia się inny mankament, możliwą przyczyną jest: nieszczelne turbo. Typową wadą, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV), w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zaczopowany FAP. Firmie Holden (HSV) nie byłoby możliwe uzyskanie oczekiwanych wyników poziomu emisji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Holden (HSV) to samochody, które są znane na całym świecie, jednakże borykają się z bolączkami z filtrami DPF. FAP-y składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem współpracę z Sułkowem. Wiele aut w Sułkowie to auta z silnikiem CDTi wyposażone w katalizator SCR, który musi się oddawać do naprawy. Ażeby uniknąć utrudnień z użytkowaniem pojazdu Holden (HSV), wypada okresami przepalać katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Sułkowa. Zrewaloryzowanie niezawodności części filtrów cząstek stałych DPF w Sułkowie dla aut marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja hydrochemiczna trafiła do Sułkowa. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych oraz regeneracja DPF dla samochodów marki Holden (HSV), można znaleźć w panelu bocznym, oraz w warsztatowym laboratorium w Sułkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Sułkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Sułkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Sułkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Sułkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sułkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sułkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Sułkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sułkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Sułkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Sułkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sułkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Sułkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sułków Sułków 216 WLC07N 49.982151/20.098650 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer