Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Supraśl

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Supraślu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż część tę dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów FAP u mechanika pod Supraślem. Uzyskanie maksymalnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, zgodnych z EURO 5, wymaga sprawnego filtra DPF. Supraśl należy do miast, jakie mają problem mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu słynny producent Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Na ogół źródłem uszkodzenia filtra FAP, znanej marki Holden (HSV), jest inny mankament, np. Zepsuty wtryskiwacz. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z eksploatacją samochodu Holden (HSV), przydaje się co jakiś czas przedmuchać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Supraśla. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Supraślem odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem DPF do aut osobowych Holden (HSV). Sporo pojazdów osobowych w Supraślu to pojazdy z silnikiem CRD posiadające wbudowany filtr DPF, który potrzebuje regeneracji. Filtry FAP zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat w Supraślu. Namierz mechanika, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Supraślu, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Przywrócenie efektywności składowych filtrów DPF/FAP w Supraślu dla samochodów marki Holden (HSV) jest ogólnodostępne, bo regeneracja hydrochemiczna trafiła do Supraśla.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Supraślu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Supraślu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Supraślu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Supraślu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Supraślu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Supraślu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Supraślu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Supraślu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Supraślu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Supraślu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Supraślu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Supraślu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Supraśl Dębowik Cieliczańska SPL01N 53.205570/23.343769 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer