Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Świecie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Świeciu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, lecz moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Świeciem. Świecie należy do centrów, jakie napotykają problem mający związek, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Świecia, czemu znana marka Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV) cechują się bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w sferze obniżania emisji zanieczyszczonych spalin. Filtry DPF FAP działają w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, czyli w wydechu, w wyniku czego po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Oprócz atrakcji dla turystów pod Świeciem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do samochodów Holden (HSV). Często źródłem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Holden (HSV), staje się inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Dobranie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Świeciu wyspecjalizowanego w autach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest mozolne. Zachowanie osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, zgodnych z normą EURO 5, wymaga działającego filtra FAP. Lista cenowa mycia filtrów FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Świecia wstawiliśmy poniżej tego tekstu, można porównać na tej liście, ile trzeba zapłacić za usługi płukania katalizatorów SCR. Ze względu fakt, że Holden (HSV), równorzędnie jak inne auta potrzebuje do sprawnego funkcjonowania niezepsutych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Świeciu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Świeciu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Świeciu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Świeciu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Świeciu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Świeciu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Świeciu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Świeciu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Świeciu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Świeciu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Świeciu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świeciu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Świeciu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świecie Marianki Cukrowników SWE01N 53.405571/18.436939 Wyszukaj
Świecie Marianki Cukrowników SWE01A 53.405899/18.440300 Wyszukaj
Świecie Marianki Wojska Polskiego SWE02N 53.403801/18.408199 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer