Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Świętajno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Świętajnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Świętajnie pojawiła się możliwość odnawiania filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki bytności mechanika z Świętajna. Prócz niespodzianek dla turystów w Świętajnie odnaleźć można pracownie, parające się naprawą DPF do aut osobowych Holden (HSV). Aby zabezpieczyć się od przykrości w eksploatacji diesla Holden (HSV), przydaje się niekiedy przedmuchać DPF, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Świętajna. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu w Świętajnie przodującego w pojazdach Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Świętajno należy do ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z zawartością cząstek stałych w powietrzu Świętajna, czemu słynna marka Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramiki, jak również metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy współpracę z Świętajnem. Standardowo powodem zatkanego DPF-a, ze stajni Holden (HSV), jest inny defekt, czego przykładem może być: uszkodzenie sterownika silnika. Przywrócenie skuteczności elementów filtrów FAP w Świętajnie dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest łatwe, bowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Świętajna. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP lub płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Holden (HSV), można odszukać po prawej stronie, lub w warsztacie w Świętajnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Świętajnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Świętajnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Świętajnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Świętajnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Świętajnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Świętajnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Świętajnie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Świętajnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Świętajnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Świętajnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świętajnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Świętajnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świętajno Grunwaldzka SWJ202 53.565300/21.225370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer