Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Świlcza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Świlczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świlcza słynie z warsztatowego laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów DPF do aut korporacji Holden (HSV). Filtry FAP chodzą w niezwykle obciążonych warunkach , czyli w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Holden (HSV) to auta, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Świlcza należy do miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Świlczy, czemu słynny producent Holden (HSV) próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Częstą wadą, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV), w szczególności, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr DPF. Generowanie wyników ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO, potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Filtry DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy współpracę z Świlczą. Znalezienie właściwego zakładu w Świlczy wyprofilowanego w autach Holden (HSV) może być niełatwe, oraz jest długotrwałe. Ze względu fakt, że Holden (HSV), zupełnie jak inne marki potrzebuje do poprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy w Świlczy zadbać o filtr FAP. Zregenerowanie kondycji części wchodzących w skład filtrów FAP w Świlczy dla aut Holden (HSV) jest łatwe, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Świlczy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Świlczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Świlczy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Świlczy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Świlczy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Świlczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Świlczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Świlczy 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Świlczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Świlczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Świlczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świlczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Świlczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świlcza Świlcza 350C SWL01G 50.072048/21.896080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer