Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Szubin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Szubinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szubin chlubi się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych marki Holden (HSV). Stajni Holden (HSV) nie udałoby się wytworzenie koniecznych do spełnienia wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Generowanie maksymalnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 4, domaga się sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Odszukanie wykwalifikowanego mechanika w Szubinie celującego w autach Holden (HSV) może być trudne, a także jest długotrwałe. DPF-y działają w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek właściwości podzespołu. Szubin należy do ośrodków, które mają kłopot związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Szubina, czemu słynna firma Holden (HSV) próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Diesle znanego koncernu Holden (HSV) cechują się nadzwyczajnymi możliwościami w sprawie redukcji ilości produkowanych zanieczyszczeń. Nierzadko przyczyną uszkodzenia katalizatora, z logo Holden (HSV), zdarza się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzony układ doładowania. Zregenerowanie wydajności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Szubinie dla marki Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że nowa metoda regeneracji dotarła do Szubina. Lista cen regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Holden (HSV) dla Szubina zamieszczono pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Szubinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Szubinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Szubinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Szubinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Szubinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Szubinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Szubinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Szubinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Szubinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Szubinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szubinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Szubinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szubin Raj Kcyńska SZU02A 53.004669/17.725990 Wyszukaj
Szubin Raj Kcyńska POP-SZB4 53.004761/17.727070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer