Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tarnogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tarnogrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tarnogrodzie jest możliwość regeneracji katalizatorów samochodowych do aut osobowych Holden (HSV) dzięki bytności warsztatowego laboratorium z Tarnogrodu. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Tarnogrodem znaleźć można pracownie, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Holden (HSV). Mnóstwo pojazdów osobowych w Tarnogrodzie to samochody z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez mycia. Tarnogród jest jednym z ośrodków, które mają problem związany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów FAP. Filtry FAP funkcjonują w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników części. Uzyskanie maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Najczęściej źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych, firmy Holden (HSV), trafia się inna wada, czego dobrym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Dobranie wykwalifikowanego mechanika w Tarnogrodzie wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Dlatego że Holden (HSV), tak jak inne auta wymaga do właściwego działania niezepsutych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Tarnogrodzie zwrócić uwagę na filtr DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Holden (HSV), odszukać można po prawej stronie, a także u mechanika w Tarnogrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tarnogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tarnogrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tarnogrodzie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tarnogrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tarnogrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tarnogrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tarnogrodzie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Tarnogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tarnogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tarnogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer