Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Terespol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Terespolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Terespol słynie z laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się regenerowaniem filtrów FAP do samochodów z symbolem Holden (HSV). Zdobycie górnych osiągów emisji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy EURO, wymaga niezawodnego katalizatora SCR. Dobranie odpowiedniego zakładu mechaniki w Terespolu celującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być trudne, a także jest żmudne. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z użytkowaniem diesla Holden (HSV), trzeba co jakiś czas wyczyścić filtr DPF, jest to udostępnione u mechanika pod Terespola. Nieraz przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych, z symbolem Holden (HSV), trafia się inna wada, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Terespol należy do ośrodków, jakie mają problem mający związek, z ilością smogu w miejskim powietrzu Terespola, czemu słynna firma Holden (HSV) stara się, zapobiegać, korzystając z katalizatorów samochodowych. FAP-y funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, przez co następuje utrata możliwości urządzenia. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Holden (HSV) mogą się pochwalić wybitnymi sposobami w dziedzinie zmniejszenia poziomu produkcji gazów spalinowych. Poprawienie sprawności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Terespolu dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Terespola. Cennik usług mycia katalizatorów samochodowych dla Holden (HSV) dla Terespola ulokowaliśmy poniżej, należy wyszukać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Terespolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Terespolu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Terespolu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Terespolu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Terespolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Terespolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Terespolu 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Terespolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Terespolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Terespolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Terespolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Terespolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Terespol Ogródki Łobaczewskie Cicha TER346 52.074348/23.603121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer