Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Torzym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Torzymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, choć element ten zużywa się, ale może w tym pomóc naprawa filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Torzymiem. Oprócz niespodzianek turystycznych w Torzymiu zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą DPF do pojazdów Holden (HSV). Generowanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą EURO 6, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Najczęściej w przypadku przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych DPF, znanej marki Holden (HSV), zdarza się inny defekt, np. niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Częstą usterką, dotykającą pojazdy znanej marki Holden (HSV), szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator SCR. Aby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z pracą auta Holden (HSV), potrzeba niekiedy wyczyścić katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Torzymia. Holden (HSV) to pojazdy, które są popularne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się z bolączkami z filtrami DPF. Filtry DPF FAP działają w bardzo skomplikowanym środowisku, a dokładnie za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje utrata osiągów części . Odtworzenie skuteczności właściwości filtrów FAP w Torzymiu dla aut producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Torzymia. Usługi takie jak naprawa DPF oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla aut producenta Holden (HSV), odnaleźć można w panelu po prawej, oraz w warsztatowym laboratorium w Torzymiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Torzymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Torzymiu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Torzymiu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Torzymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Torzymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Torzymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Torzymiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Torzymiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Torzymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Torzymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Torzymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Torzymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Torzym Osiedle Lecha Podgórna TOZ01A 52.313801/15.072610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer