Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Trzciana

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Trzcianie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr DPF staje się standardem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten psuje się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w laboratorium pod Trzcianą. Holden (HSV) to osobówki, jakie są znane w całym kraju, lecz walczą ze strapieniem z filtrami DPF. Mnóstwo aut w Trzcianie to auta z silnikiem Di-D mające zamontowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez naprawy. Diesle z symbolem Holden (HSV) znamionują się wzorcowymi sposobami w zakresie ograniczania zawartości emitowanych cząstek stałych. Filtry FAP wykonują pracę w nadzwyczaj obciążonym środowisku, czyli w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Typową niedoskonałością, jaka dotyka auta znanej firmy Holden (HSV), głównie, posiadające silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator. Zazwyczaj sprawcą zaczopowania filtra DPF/FAP, z symbolem Holden (HSV), staje się inna wada, jeden z nich to: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się uzyskanie niezbędnych górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Z racji tego, że Holden (HSV), zupełnie jak inne pojazdy potrzebuje do sprawnego funkcjonowania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Trzcianie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Znajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Trzcianie, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Trzcianie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Trzcianie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Trzcianie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Trzcianie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Trzcianie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Trzcianie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Trzcianie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Trzcianie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Trzcianie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Trzcianie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzcianie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Trzcianie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzciana Trzciana 489A TZN01A 50.048660/21.830721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer