Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tuczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tucznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tuczno cieszy się sławą z powodu warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do aut osobowych znanego koncernu Holden (HSV). Auta wytwórcy Holden (HSV) cechują się znakomitymi metodami w sprawie ograniczenia produkcji zanieczyszczeń. DPF-y pracują w niezwykle ciężkich warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Tucznem odnaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Holden (HSV). Producentowi Holden (HSV) mogłoby nie powieść się zdobycie wymaganych górnych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. By uniknąć komplikacji z eksploatacją pojazdu Holden (HSV), potrzeba czasami czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Tuczna. Generowanie wyników poziomu emisji gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Tuczno jest jednym z centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Tuczna, czemu koncern Holden (HSV) usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Z racji tego, że Holden (HSV), równorzędnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów DPF polecamy w Tucznie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Odzyskanie wydolności części filtrów cząstek stałych w Tucznie dla marki Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ nowa technologia regeneracji dotarła do Tuczna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tucznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tucznie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tucznie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tucznie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tucznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tucznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tucznie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Tucznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tucznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tucznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer