Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tułowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tułowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w autach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może naprawa katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Tułowicami. Uzyskanie wyników ilości emitowanych spalin, zgodnych z normą EURO, koniecznie wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Niemało samochodów w Tułowicach to pojazdy z silnikiem na ropę wyposażone w FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Holden (HSV) cieszą się wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie zmniejszania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Dobranie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Tułowicach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być trudne, oraz jest czasochłonne. Najczęściej sprawcą usterki katalizatora SCR, marki Holden (HSV), zdarza się inna usterka, na przykład: nieszczelny układ wtryskowy. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niezwykle obciążonym środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, przez co po czasie dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie powiodło się zachowanie potrzebnych do spełnienia wartości zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych marki Holden (HSV) dla Tułowic zamieszczono na dole, istnieje możliwość by odszukać na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie regeneracji DPF FAP. Dlatego że Holden (HSV), tak jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Tułowicach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tułowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tułowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tułowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tułowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tułowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tułowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tułowicach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Tułowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tułowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tułowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tułowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Tułowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tułowice Ceramiczna TLC01N 50.597919/17.651239 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer