Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tuszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tuszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może mycie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Tuszynem. Tuszyn jest jednym z ośrodków, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Samochody osobowe i ciężarowe korporacji Holden (HSV) szczycą się bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie ograniczenia ilości emitowanych cząstek stałych. Zdobycie wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Mnóstwo pojazdów w Tuszynie to samochody z silnikiem CDTi posiadające filtr FAP, który dopomina się regeneracji. Żeby unikać kłopotów podczas prowadzenia auta Holden (HSV), należy okazjonalnie przepłukać katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie pod Tuszyna. Najczęściej przyczyną zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, spod skrzydeł Holden (HSV), bywa inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Tuszyna. Zlokalizuj swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Tuszynie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Odzyskanie skuteczności właściwości katalizatorów samochodowych w Tuszynie dla samochodów Holden (HSV) jest dostępne, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Tuszyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tuszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tuszynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tuszynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tuszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tuszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tuszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tuszynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tuszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Tuszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tuszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tuszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Tuszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuszyn Tuszynek Poduchowny Rzgowska TUS01N 51.606152/19.534269 Wyszukaj
Tuszyn Tuszynek Poduchowny Polna POP-TUS2 51.605019/19.541759 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer