Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tychowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tychowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tychowo cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych wytwórcy Holden (HSV). Zwykłą bolączką, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV), szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny filtr DPF FAP. Korporacji Holden (HSV) nie powiodło się uzyskanie spodziewanych maksymalnych wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Standardowo powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Holden (HSV), zdarza się inna usterka, jeden z nich to: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całym kraju, ale stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Ażeby uniknąć trudności z eksploatacją samochodu Holden (HSV), przydaje się okresowo przepłukać katalizator, jest to dostępne u mechanika pod Tychowa. Mnóstwo samochodów osobowych w Tychowie to auta z silnikiem wysokoprężnym wyposażone w FAP, który musi się oddawać do naprawy. Tychowo jest jednym z miast, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Tychowa, czemu słynna marka Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. Zrewaloryzowanie kondycji elementów filtrów FAP w Tychowie dla aut Holden (HSV) jest dostępne, bowiem regeneracja wodna zdołała dotrzeć do Tychowa. Odnajdź swój zakład, który pomoże z Holden (HSV) w Tychowie, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tychowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tychowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tychowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tychowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tychowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tychowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tychowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Tychowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tychowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tychowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer