Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tyszowce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tyszowcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, lecz część ta zużywa się, co może rozwiązać płukanie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Tyszowcami. Nierzadko bolączką, z którą zmagają się pojazdy z logo Holden (HSV), w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Tyszowcach wyspecjalizowanego w pojazdach Holden (HSV) może być skomplikowane, oraz jest pracochłonne. Katalizatory SCR operują w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Tyszowce należy do miast, które dotyka kłopot związany, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Uzyskanie osiągów zawartości produkowanych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora. Najczęściej przyczyną zdławionego filtra cząstek stałych FAP, znanego koncernu Holden (HSV), trafia się inna usterka, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Osobówki firmy Holden (HSV) mogą się poszczycić wzorcowymi patentami w kwestii spadku ilości emitowanych zanieczyszczeń. Ponieważ Holden (HSV), niczym inne marki wymaga do poprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP warto wspomnieć, by w Tyszowcach zadbać o katalizator SCR. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Holden (HSV), można odszukać w panelu po prawej, a także w laboratorium warsztatu w Tyszowcach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tyszowcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tyszowcach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tyszowcach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tyszowcach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tyszowcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tyszowcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tyszowcach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Tyszowcach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Tyszowcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tyszowcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer