Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ujście

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ujściu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardem w autach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, jednak moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Ujściem. Ujście jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot związany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Ujścia, czemu słynna marka Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności katalizatorów. Aby unikać kłopotów podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), trzeba co pewien czas wyczyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Ujścia. DPF-y składają się z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat z Ujścia. Klasyczną bolączką, z którą borykają się osobówki marki Holden (HSV), głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany DPF. Prócz rozrywek turystycznych pod Ujściem znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych Holden (HSV). Zdobycie pułapów emisji cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje przygotowanego katalizatora SCR. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, ale biedzą się z trudnościami z filtrami FAP. Ponieważ Holden (HSV), równorzędnie jak inne marki potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Ujściu wziąć pod skrzydła katalizator. Taryfikator usług naprawy filtrów DPF/FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Ujścia wstawiliśmy w dolnej części strony, należy wyszukać tam, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ujściu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ujściu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ujściu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ujściu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ujściu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ujściu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ujściu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ujściu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Ujściu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ujściu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ujściu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ujściu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ujście Hajzdry Stanisława Staszica UJS02N 53.050968/16.736500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer