Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Uniejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Uniejowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Uniejów cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się regenerowaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych znanej marki Holden (HSV). Odnalezienie kompetentnego mechanika w Uniejowie przodującego w autach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Pojazdy z logo Holden (HSV) mogą się poszczycić wyjątkowymi sposobami w zagadnieniu zmniejszania poziomu emisji spalin. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem usługi z Uniejowa. Zwykle powodem zapchanego filtra FAP, spod skrzydeł Holden (HSV), trafia się inna usterka, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ doładowania. Mnóstwo aut w Uniejowie to samochody z silnikiem CDI posiadający zainstalowany filtr FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Ażeby uniknąć przykrości z pracą samochodu Holden (HSV), przydaje się niekiedy przepalać filtr i katalizator, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Uniejowa. Odzyskanie limitów produkcji cząstek stałych, poprawnych według normy emisji spalin EURO, wymaga pracującego poprawnie filtra DPF. Zregenerowanie kondycji elementów filtrów cząstek stałych FAP w Uniejowie dla pojazdów Holden (HSV) jest dostępne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Uniejowa. Ze względu fakt, że Holden (HSV), podobnie jak inni producenci wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP polecamy w Uniejowie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Uniejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Uniejowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Uniejowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Uniejowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Uniejowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Uniejowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Uniejowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Uniejowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Uniejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Uniejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Uniejowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Uniejowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Uniejów Osiedle 700-lecia Uniejowa Błogosławionego Bogumiła UNW092 51.970798/18.795521 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer