Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Warzymice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Warzymicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, ale moduł ten zużywa się, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w pracowni pod Warzymicami. Duża część pojazdów osobowych w Warzymicach to auta z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje mycia. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Warzymicami odnaleźć można zakłady, parające się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Holden (HSV). Zdobycie maksymalnych wyników produkcji spalin, zgodnych z EURO 4, domaga się sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Filtry DPF wykonują pracę w nadzwyczaj obciążonych warunkach , a konkretnie w układzie wydechowym, przez co następuje spadek parametrów części. Aby uchronić się od przykrości w użytkowaniu auta Holden (HSV), potrzeba co pewien czas przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to możliwe w laboratorium pod Warzymic. Diesle firmy Holden (HSV) odznaczają się pierwszorzędnymi patentami w temacie zredukowania poziomu produkcji spalin. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy współpracę z Warzymicami. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych albo regeneracja DPF FAP dla aut producenta Holden (HSV), odszukać można w panelu po prawej, albo w laboratorium w Warzymicach. Lista cennika mycia katalizatorów z samochodów Holden (HSV) dla Warzymic można znaleźć pod zdjęciem, trzeba odszukać w tej tabeli, koszt za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Warzymicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Warzymicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Warzymicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Warzymicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Warzymicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Warzymicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Warzymicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Warzymicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Warzymicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Warzymicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Warzymicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Warzymicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Warzymice Osiedle Kresy WRM01N 53.386669/14.481540 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer