Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wąsosz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wąsoszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wąsosz słynne jest z powodu laboratorium warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do aut z symbolem Holden (HSV). Filtry DPF pracują w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, przez co dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Auta korporacji Holden (HSV) odznaczają się wybitnymi rozwiązaniami w zagadnieniu spadku zawartości produkowanych spalin. Wąsosz jest jednym z centrów, jakie napotykają problem mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Wąsosza, czemu koncern Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na całym świecie, mimo to stykają się z kwestią z katalizatorami. Znanej firmie Holden (HSV) nie powiodło się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych. Zwykle przyczyną usterki DPF-a, z symbolem Holden (HSV), zdarza się inny defekt, np. Niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Sporo samochodów osobowych w Wąsoszu to auta z silnikiem CDTi wyposażone w filtr FAP, który wymaga regenerowania. Wyszukaj swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Wąsoszu, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Poprawienie możliwości części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Wąsoszu dla samochodów producenta Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja wodna zdołała przybyć do Wąsosza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wąsoszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wąsoszu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wąsoszu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wąsoszu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wąsoszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wąsoszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wąsoszu 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Wąsoszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Wąsoszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wąsoszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wąsoszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wąsoszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wąsosz Plac Wolności WSS01N 51.562271/16.691469 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer