Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Węgliniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Węglińcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, lecz urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może regeneracja filtrów FAP w warsztacie pod Węglińcem. Standardową słabością, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV), zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Osiągnięcie osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie adekwatnego zakładu w Węglińcu celującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, a także jest długotrwałe. Węgliniec należy do centrów, jakie dotyka problem związany, z ilością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Holden (HSV) usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat z Węglińca. Auta spod znaku Holden (HSV) wyróżniają się znakomitymi narzędziami w zagadnieniu zmniejszania ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Korporacji Holden (HSV) nie udałoby się osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Dlatego że Holden (HSV), niczym każda inna marka potrzebuje do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Węglińcu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP lub regeneracja DPF dla samochodów marki Holden (HSV), można znaleźć w panelu po prawej, lub w pracowni w Węglińcu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Węglińcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Węglińcu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Węglińcu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Węglińcu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Węglińcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Węglińcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Węglińcu 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Węglińcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Węglińcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Węglińcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węglińcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Węglińcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgliniec Plac Wolności WGC01G 51.286968/15.223150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer