Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Węgorzyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Węgorzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Węgorzyno słynne jest z powodu pracowni warsztatu trudniącego się oczyszczaniem filtrów FAP do pojazdów wytwórcy Holden (HSV). Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV) wyróżniają się bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu redukowania produkcji gazów wydechowych. Zdobycie maksymalnych wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie filtra FAP. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, które są znane w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Typową bolączką, na jaką narażone są diesle znanej firmy Holden (HSV), głównie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy FAP. Węgorzyno należy do miast, jakie mają problem w związku, z zawartością tlenków azotu NOx w atmosferze miasta, czemu znana firma Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych. By uniknąć utrudnień z pracą pojazdu Holden (HSV), wypada czasami przedmuchać filtr i katalizator, jest to udostępnione u mechanika pod Węgorzyna. Często powodem zapchanego filtra DPF, firmy Holden (HSV), staje się inna usterka, dla przykładu: zepsuty wtryskiwacz. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP i płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Holden (HSV), można znaleźć na naszej stronie internetowej, i w warsztacie samochodowym w Węgorzynie. Tabela z cenami odnawiania elementów filtrów DPF/FAP z Holden (HSV) dla Węgorzyna zamieszczono poniżej, powinno być można odszukać na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Węgorzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Węgorzynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Węgorzynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Węgorzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Węgorzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Węgorzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Węgorzynie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Węgorzynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Węgorzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Węgorzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węgorzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Węgorzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgorzyno Przemysłowa WRN01N 53.542469/15.560100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer