Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Więcbork

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Więcborku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Więcbork znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się czyszczeniem filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych z symbolem Holden (HSV). Osobówki z logo Holden (HSV) chlubią się kapitalnymi mechanizmami w sprawie redukowania ilości emitowanych gazów wydechowych. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do zrealizowania górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Więcbork należy do miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana firma Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą katalizatorów. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, mimo to stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Filtry FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, polecamy zatem warsztat w Więcborku. Często źródłem zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, firmy Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Uzyskanie maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, domaga się działającego sprawnie filtra DPF. Lista cennika odnawiania filtrów cząstek stałych DPF dla Holden (HSV) dla Więcborka wstawiono w dolnej części strony, powinno być można znaleźć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia DPF. Ponieważ Holden (HSV), podobnie jak inne auta wymaga do poprawnego działania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Więcborku wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Więcborku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Więcborku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Więcborku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Więcborku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Więcborku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Więcborku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Więcborku 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Więcborku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Więcborku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Więcborku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Więcborku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Więcborku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Więcbork Ogrody Pocztowa POP-WEC1 53.351460/17.488680 Wyszukaj
Więcbork Ogrody Złotowska WEC01A 53.351952/17.475821 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer