Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wielbark

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wielbarku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wielbark cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się naprawianiem katalizatorów do samochodów znanej marki Holden (HSV). Cały szereg samochodów osobowych w Wielbarku to samochody z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr i katalizator, który wymaga odnawiania elementów. Wielbark należy do ośrodków, które mają problem w związku, z ilością tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Wielbarku, czemu słynna firma Holden (HSV) próbuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nierzadko powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Holden (HSV), bywa inny problem, doskonałym przykładem jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Standardową usterką, z jaką męczą się auta znanej firmy Holden (HSV), w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator. Słynnej korporacji Holden (HSV) niemożliwe byłoby wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wyników poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Wielbarkiem znaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem DPF do samochodów Holden (HSV). Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV) znamionują się bardzo dobrymi mechanizmami w zakresie obniżania emisji gazów spalinowych. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do właściwego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy, żeby w Wielbarku przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Wykaz cen regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Holden (HSV) dla Wielbarku zamieściliśmy w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by wyszukać w tamtym cenniku, koszt za usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wielbarku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wielbarku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wielbarku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wielbarku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wielbarku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wielbarku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wielbarku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wielbarku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Wielbarku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wielbarku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wielbarku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wielbarku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wielbark Władysława Jagiełły WEA162 53.398209/20.945499 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer