Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wieliszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wieliszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wieliszew znane jest z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów do aut firmy Holden (HSV). Często usterką, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV), głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Z reguły źródłem usterki DPF-a, marki Holden (HSV), zdarza się inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: nieszczelne turbo. Dobór profesjonalnego zakładu mechaniki w Wieliszewie specjalizującego się w pojazdach Holden (HSV) może być nieproste, a także jest długotrwałe. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Wieliszewie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Ażeby ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Holden (HSV), wypada czasami przedmuchać DPF, jest to udostępnione w warsztacie pod Wieliszewa. FAP-y funkcjonują w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Wieliszew należy do centrów, jakie dotyka problem związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Lista cennika płukania katalizatorów samochodowych od Holden (HSV) dla Wieliszewa umieszczono niżej, można porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie naprawy katalizatorów. Dlatego że Holden (HSV), niczym inne auta koniecznie wymaga do nienagannego działania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy, żeby w Wieliszewie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wieliszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wieliszewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wieliszewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wieliszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wieliszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wieliszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wieliszewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wieliszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Wieliszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wieliszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wieliszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wieliszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wieliszew Kościelna POP-WEW1 52.448280/20.967131 Wyszukaj
Wieliszew Modlińska WEW909 52.451092/20.967581 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer