Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wilczogóra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wilczogórze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, pomimo że część ta zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie DPF w pracowni pod Wilczogórą. By unikać trudności z pracą pojazdu Holden (HSV), trzeba niekiedy wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Wilczogóry. Holden (HSV) to diesle, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Zdobycie osiągów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Katalizatory pracują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje spadek osiągów podzespołu. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV) cieszą się bardzo dobrymi technologiami w sferze redukcji zawartości emitowanych cząstek stałych. Wyszukanie adekwatnego zakładu w Wilczogórze przodującego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, i jest pracochłonne. Sporo samochodów osobowych w Wilczogórze to auta z silnikiem TDDI wyposażone w katalizator, który potrzebuje odnawiania. Cennik regeneracji katalizatorów samochodowych z Holden (HSV) dla Wilczogóry zamieściliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by zweryfikować tam, ceny za przeprowadzenie regeneracji DPF. Dlatego że Holden (HSV), równorzędnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów FAP warto nadmienić, by w Wilczogórze wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wilczogórze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wilczogórze 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wilczogórze 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wilczogórze 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wilczogórze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wilczogórze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wilczogórze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wilczogórze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Wilczogórze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wilczogórze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wilczogórze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wilczogórze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilczogóra Wilczogóra 155B WIC01A 52.477821/18.165991 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer