Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wisła

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wiśle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, choć komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Wisłą. Wyszukanie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Wiśle specjalizującego się w autach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. DPF-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, rekomendujemy współpracę z Wisłą. Osobówki firmy Holden (HSV) mogą się poszczycić wyjątkowymi metodami w sferze ograniczania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Holden (HSV) to samochody, które są popularne w całym kraju, jednak walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych. FAP-y funkcjonują w bardzo obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek wyników części. Bardzo często podłożem zapchanego katalizatora, korporacji Holden (HSV), bywa inny mankament, na przykład: niewłaściwy stan turbosprężarki. Uzyskanie wartości poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnego katalizatora samochodowego. Znajdź mechanika, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Wiśle, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut producenta Holden (HSV), odnaleźć można na stronie, a także w pracowni warsztatu w Wiśle.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wiśle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wiśle 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wiśle 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wiśle 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wiśle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wiśle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wiśle 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Wiśle 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wiśle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wiśle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wiśle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wiśle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wisła Sochy 1 Maja WIS01A 49.659439/18.855659 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer