Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wleń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wleniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wleniu znajduje się szansa regenerowania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Holden (HSV) z racji funkcjonowania warsztatu z Wlenia. Zachowanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Wleń należy do miast, które biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV) odznaczają się pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie spadku emisji zanieczyszczonych spalin. Odszukanie specjalistycznego warsztatu w Wleniu wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Prócz rozrywek turystycznych pod Wleniem zlokalizować można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów Holden (HSV). Typową bolączką, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Holden (HSV), zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr FAP. Nieraz sprawcą przytkanego filtra DPF, firmy Holden (HSV), staje się inne uszkodzenie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Usługi, między innymi naprawa FAP a także płukanie katalizatorów dla marki Holden (HSV), odnaleźć można na naszej stronie internetowej, a także w laboratorium warsztatu w Wleniu. Cennik usług odnawiania elementów filtrów cząstek stałych dla Holden (HSV) dla Wlenia ulokowaliśmy w dolnej części strony, istnieje możliwość by porównać w tej tabeli, koszt za przeprowadzenie naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wleniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wleniu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wleniu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wleniu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wleniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wleniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wleniu 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Wleniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wleniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wleniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer