Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wołczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wołczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, choć część tą dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie filtrów DPF w pracowni pod Wołczynem. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w eksploatacji diesla Holden (HSV), trzeba okazjonalnie przeczyścić FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Wołczyna. Prócz atrakcji dla turystów w Wołczynie odnaleźć można laboratoria, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Wołczyn jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Wołczyna, czemu marka Holden (HSV) próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe zdobycie potrzebnych pułapów produkcji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. DPF-y stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się i potrzebują czyszczenia, polecamy firmę pod Wołczynem. Nierzadko niedoskonałością, z którą biedzą się diesle wytwórcy Holden (HSV), szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany DPF. Odzyskanie wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Wołczynie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Odnowienie skuteczności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Wołczynie dla marki Holden (HSV) jest dostępne, ponieważ regeneracja wodna zdołała dotrzeć do Wołczyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wołczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wołczynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wołczynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wołczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wołczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wołczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wołczynie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Wołczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Wołczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wołczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wołczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wołczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wołczyn Osiedle Młodych Rynek POP-WOC3 51.018810/18.050440 Wyszukaj
Wołczyn Osiedle Młodych Opolska WLN01G 51.016109/18.053120 Wyszukaj
Wołczyn Osiedle Młodych Kluczborska POP-WOC2 51.018501/18.051571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer