Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wręczyca Wielka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wręczycy Wielkiej jest sposobność oczyszczania katalizatorów do pojazdów osobowych Holden (HSV) z przyczyny pracy warsztatu samochodowego z Wręczycy Wielkiej. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Wręczycą Wielką. Diesle firmy Holden (HSV) cieszą się nieprzeciętnymi metodami w sferze ograniczania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Niemało pojazdów w Wręczycy Wielkiej to samochody z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez oczyszczania. Wyszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki w Wręczycy Wielkiej wyspecjalizowanego w samochodach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Prócz atrakcji dla turystów w Wręczycy Wielkiej znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Uzyskanie wartości ilości emitowanych cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin EURO 6, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF. Katalizatory SCR chodzą w nadzwyczaj trudnych warunkach, to jest w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Ponieważ Holden (HSV), tak jak inne samochody koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP polecamy w Wręczycy Wielkiej przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF. Zregenerowanie sprawności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Wręczycy Wielkiej dla pojazdów marki Holden (HSV) jest możliwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji dotarła do Wręczycy Wielkiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wręczycy Wielkiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wręczycy Wielkiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wręczyca Wielka Henryka Sienkiewicza WWK01A 50.842369/18.917250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer