Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wrzosy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wrzosach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, ale element ten dotykają usterki, w czym może pomóc regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Wrzosami. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym współpracę z Wrzosami. Holden (HSV) to pojazdy, które są uznane w całej Europie i nie tylko, jednak walczą z kwestią z katalizatorami. Stajni Holden (HSV) nie powiodłoby się generowanie wymaganych wartości poziomu produkcji spalin, bez montowania filtrów DPF. Oprócz atrakcji dla turystów pod Wrzosami znaleźć można zakłady, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV). Osiągnięcie maksymalnych wyników poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Często słabością, dotykającą osobówki marki Holden (HSV), szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Katalizatory samochodowe pracują w wyjątkowo trudnych warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje spadek właściwości podzespołu. Usługi, między innymi naprawa DPF albo regeneracja DPF FAP dla pojazdów producenta Holden (HSV), można znaleźć na stronie, albo w pracowni warsztatu w Wrzosach. Zregenerowanie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Wrzosach dla marki Holden (HSV) jest łatwe, bowiem technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Wrzosów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wrzosach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wrzosach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wrzosach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wrzosach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wrzosach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wrzosach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wrzosach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Wrzosach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wrzosach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wrzosach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wrzosach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wrzosach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wrzosy Stary Wołów POP-STWO1 51.360001/16.610001 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer