Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zabawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zabawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zabawie wystąpiła opcja regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Holden (HSV) dzięki obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Zabawy. Częstą niedoskonałością, z jaką męczą się diesle z logo Holden (HSV), głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Wyszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Zabawie celującego w autach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Z reguły źródłem zatkanego katalizatora SCR, znanej marki Holden (HSV), jest inny problem, np. Uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Zabawie zlokalizować można pracownie, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Ażeby uchronić się od problemów w użytkowaniu samochodu Holden (HSV), potrzeba okresowo wyczyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Zabawy. Znanej firmie Holden (HSV) nie byłoby możliwe utrzymanie żądanych przez normy górnych limitów emisji spalin, bez skorzystania z katalizatorów. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem usługi z Zabawy. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który pomoże z Holden (HSV) w Zabawie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Z racji tego, że Holden (HSV), niczym inne samochody koniecznie wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Zabawie zadbać o DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zabawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zabawie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zabawie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zabawie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zabawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zabawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zabawie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Zabawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zabawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zabawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zabawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zabawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zabawa Zabawa 266 ZBW01N 49.994190/20.089479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer