Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zabłudów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zabłudowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zabłudów znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych z logo Holden (HSV). Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Zabłudowie przodującego w autach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest żmudne. Holden (HSV) to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, mimo to stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Katalizatory samochodowe składają się z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym firmę pod Zabłudowem. Zabłudów jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Zabłudowa, czemu znany koncern Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów. Katalizatory pracują w nadzwyczaj trudnym środowisku, a konkretnie w wydechu, przez co dochodzi do spadku możliwości części. Mnóstwo pojazdów osobowych w Zabłudowie to auta z silnikiem wysokoprężnym wyposażone w filtr FAP, który wymaga mycia. Najczęściej w przypadku powodem zatkanego filtra DPF, z logo Holden (HSV), zdarza się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Lista cennika płukania filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Holden (HSV) dla Zabłudowa można znaleźć w poniższej sekcji, powinno być można zweryfikować w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Dlatego że Holden (HSV), równorzędnie jak inne maszyny potrzebuje do sprawnego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Zabłudowie zwrócić uwagę na katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zabłudowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zabłudowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zabłudowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zabłudowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zabłudowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zabłudowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Zabłudowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zabłudowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zabłudowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer