Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zakręt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zakręcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zakręcie jest szansa oczyszczania filtrów DPF/FAP do aut osobowych Holden (HSV) dzięki obecności warsztatu z Zakrętu. Zakręt należy do ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Zakrętu, czemu znany producent Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Auta osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV) szczycą się wyjątkowymi technologiami w dziedzinie zmniejszania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Odzyskanie osiągów ilości produkowanych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj słabością, z jaką biedzą się samochody znanej firmy Holden (HSV), głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. By unikać kłopotów w użytkowaniu diesla Holden (HSV), trzeba okazjonalnie przeczyścić katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Zakrętu. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Zakręcie zlokalizować można warsztaty, parające się naprawą katalizatorów do aut osobowych Holden (HSV). Firmie Holden (HSV) nie powiodło się zdobycie potrzebnych do spełnienia maksymalnych pułapów produkcji gazów wydechowych, bez montażu katalizatorów. Taryfikator usług regeneracji filtrów cząstek stałych FAP z Holden (HSV) dla Zakrętu wstawiliśmy w poniższej sekcji, da się odszukać tam, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi naprawy DPF. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak inne marki potrzebuje do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy, żeby w Zakręcie wziąć pod skrzydła FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zakręcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zakręcie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zakręcie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zakręcie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zakręcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zakręcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zakręcie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Zakręcie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zakręcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zakręcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakręcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zakręcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakręt Księdza Józefa Iwaniuka ZKR02N 52.218441/21.279720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer