Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zakroczym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zakroczymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Zakroczym wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem filtrów DPF do samochodów firmy Holden (HSV). Z reguły powodem uszkodzenia katalizatora SCR, marki Holden (HSV), bywa inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzony układ doładowania. Niemało aut w Zakroczymiu to samochody z silnikiem CDI mające zamontowany filtr FAP, który musi się oddawać do regenerowania. Katalizatory samochodowe operują w niezwykle trudnych warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. By unikać komplikacji z pracą diesla Holden (HSV), trzeba co pewien czas przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Zakroczymia. Odzyskanie górnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, domaga się przygotowanego filtra DPF. Holden (HSV) to auta, które cieszą się renomą na terenie całego świata, jednakże borykają się z trudnościami z katalizatorami. Zakroczym należy do centrów, które mają kłopot w związku, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Holden (HSV) dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Z racji tego, że Holden (HSV), równorzędnie jak inne pojazdy wymaga do nienagannego działania niezepsutych filtrów DPF dlatego też polecamy w Zakroczymiu zaopiekować się elementem, jakim jest FAP. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Holden (HSV), zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, i w pracowni w Zakroczymiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zakroczymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zakroczymiu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zakroczymiu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zakroczymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zakroczymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zakroczymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zakroczymiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zakroczymiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zakroczymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zakroczymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakroczymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zakroczymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakroczym Duchowizna Ojca Honorata Koźmińskiego ZKM01G 52.432758/20.609461 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer