Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zakrzówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zakrzówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zakrzówek słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów do pojazdów marki Holden (HSV). Zakrzówek należy do miast, jakie mają problem w związku, z dużą zawartością zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Zakrzówka, czemu słynna firma Holden (HSV) dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów. Ażeby uchronić się od przykrości w eksploatacji samochodu Holden (HSV), potrzeba czasem przepalać FAP, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Zakrzówka. Standardowo sprawcą zaczopowania katalizatora, znanej firmy Holden (HSV), trafia się inne wybrakowanie, czego przykładem może być: uszkodzony układ doładowania. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Zakrzówku znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą DPF FAP do pojazdów Holden (HSV). Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje spadek parametrów podzespołu. Generowanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin, domaga się przygotowanego filtra DPF/FAP. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodło się osiągnięcie wymaganych do zrealizowania górnych pułapów produkcji cząstek stałych, bez wykorzystania katalizatorów. Tabela cennika naprawy filtrów DPF/FAP z samochodów Holden (HSV) dla Zakrzówka widnieje pod zdjęciem, powinno być można porównać w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie naprawy FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR a także płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Holden (HSV), można znaleźć po prawej stronie, a także w warsztacie w Zakrzówku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zakrzówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zakrzówku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zakrzówku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zakrzówku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zakrzówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zakrzówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zakrzówku 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Zakrzówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Zakrzówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zakrzówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakrzówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zakrzówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakrzówek Stefana Żeromskiego ZKW01G 50.952148/22.386730 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer