Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zblewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zblewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zblewie istnieje szansa regeneracji filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Zblewa. Katalizatory funkcjonują w nadzwyczaj brudnych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Zblewem odnaleźć można warsztaty, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów Holden (HSV). Holden (HSV) to diesle, które są znane na terenie całej Polski, lecz borykają się ze strapieniem z katalizatorami. Żeby uchronić się od komplikacji w użytkowaniu pojazdu Holden (HSV), wypada co jakiś czas wyczyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w warsztacie pod Zblewa. Na ogół przyczyną zatkanego filtra DPF, ze stajni Holden (HSV), zdarza się inna usterka, np. Uszkodzenie sterownika silnika. Zblewo należy do ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana firma Holden (HSV) dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Zachowanie limitów poziomu emisji spalin, dozwolonych przez emisji spalin, potrzebuje niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Lista cennika naprawy filtrów cząstek stałych FAP z Holden (HSV) dla Zblewa zamieszczono pod zdjęciem, powinno być można zweryfikować w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR. Odzyskiwanie wydolności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Zblewie dla aut marki Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Zblewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zblewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zblewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zblewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zblewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zblewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zblewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zblewie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Zblewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Zblewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zblewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zblewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zblewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zblewo Kościerska ZBL01N 53.941071/18.323050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer